Erki Mändmets

Olen oma elu jooksul jõudnud töötada väga mitmetes eri valdkondades, alates müügitööst kuni isegi keevitamiseni tootmistehases. Tihti vahetanud ka seal juures linna kus elan. Arvan, et see on kuidagi Amburitele väga omane, sukelduda julgelt pea ees tundmatusse, teadmisega, et küll kuidagi ikka hakkama saab ja halvimal juhul olen kogemuse võrra targem.

Kõige selle eelneva jooksul olen nüüd hiljuti otsustanud, et IT-valdkond on lõpuks ikkagi see, kuhu tahan oma energia suunata, eriti multimeedia teema. Hetkel õpin IT-d koolis kaugõppena.

Mis puutub reisimisse, siis kõige põnevam on alati see hetk kui sul on nii-öelda vabad käed ja saab näiteks suvaliselt linnas ringi tuisata. Tihti võtan lihtsalt mingi juhusliku suuna ja panen ajama. Pärast proovin ringiga tee tagasi leida. Kaarti võib ka kasutada. Nii saab väga hästi näha, kuidas selles kohas elatakse. Vabas looduses on muidugi ikkagi parem kui tead täpsemalt kuhu suunduda, sest muidu ei pruugigi midagi huvitavat näha.
Mulle meeldib väga looduses viibida ja proovida seal hakkama saada lihtsate vahenditega, mille kaasa oskan pakkida. Kaitseliidus saan seda kõige paremini praktiseerida, muidugi koos kõige muu põnevaga, mida militaarne maailm pakub.
Vabal ajal teen aktiivselt sporti, joonistan arvutis, vaatan filme ja monteerin ise igasuguseid videosid.

AndMoments’is olen enda onule abiks ja haldan meie veebikeskkonda.