Leivo Sepp

Minu elufilosoofia „Elades elusamat elu“ pärineb Uku Masingult. See väljendab tabavalt mu igapäevaelu, milles puudub hall üksluisus.

Astuda radadele, kus enne pole käidud, vaadates asju, mida varem pole kirjeldatud, kuulates kordumatuid helisid – need kõik on tunded ja soovid, mis tiivustavad. Kui ma räägin investeeringutest, siis see on aeg, emotsioon, midagi uut, enneolematut, täis riske ja ohtusid.

Mitmekülgne sport moodustab suure osa mu elust ning selleks et kusagile selge piir tõmmata, olen välja töötanud endale isikliku spordifilosoofia: „Ma tegelen kõikide aladega, kus peab edasiliikumiseks iseenda jõudu kasutama“, inglise keeles kõlab see isegi paremini: „Move always under one’s own power“. Seega tulemus on lihtne: jooksmine, rattasõit, suusatamine, uisutamine, kajakisõit, kaljuronimine, matkamine ja mõned veel.

Mõned näited kogemustest: kõrgmäestiku matkad üle 7000m, kajakisõidud ookeanilainetes, suusamatkad inimtühjades piirkondades, ööbimised vertikaalsel kaljuseinal, ultrapikad jooksu- ja seiklusspordivõistlused, ultrapikad kajakisõidud, Amazonase džunglielu ning kõike seda üle maailma erinevates kohtades.

Kõik need kogemused on seotud tiimitööga ning oluline on tervik ja ühine eesmärk. Olgu tiim kahe- või kaheksaliikmeline, edu saavutame vaid koostööd tehes ning ühiselt pingutades.

Kõige eredamad ja pikaajalisemad mälestused jäävad ikka rasketest hetkedest!