Tutvustus

Seiklused, avastusretked koos hea seltskonnaga

Mida me ei ole?

Teinekord on ennast kõige lihtsam lahti seletada selle kaudu, mis sa ei ole: me ei korralda tšarterreise Kanaaridele ega ka Egiptusesse! Meilt ei tasu küsida laevapileteid Helsingisse.

Mida me siis teeme?

Meile meeldivad turistidest puutumatud paigad, meile meeldib füüsiline pingutus ja meile meeldib hea seltskond. Meile meeldib uusi paiku avastada, neis rahulikult ringi kruiisida ja tutvuda kohaliku kultuuriga rohujuure tasandil.

Meile meeldib nina toppida sinna, kuhu seda võib-olla ei peaks toppima või üks „normaalne“ inimene ei topiks. Samas ei tähenda see seda, et me lausa enda pead tulle hakkaks pistma. Aga üks korralik kobra õhtusöögiks Longshengis Hiinas või partiid doominot Gruusia piirivalvuritega käib ühe korraliku reisi juurde küll.

Kuidas saab üks gurmeeõhtusöök Armeenias, Sevani ääres nii hästi maitsta, kui sa ei ole selleks eelnevalt oma kõhtu „tühjaks sõitnud“? Mis saab veel maitsvam olla, kui pika päevateekonna lõpetuseks nagu „kerisele lastud“ Kazbegi õlu? Selle kõige võtmeks on päevane mõnus füüsiline pingutus, mis annab kõikidele nende õhtustele naudingutele „välja teenitud“ hinna.

Aga ikkagi on see seltskond, mis teeb ühest reisist sellise, mida ikka ja jälle meenutad. Kas me saame garanteerida head seltskonda oma reisidel? Aus vastus – ei saa. Küll aga saame garanteerida, et meie reisid on sellise iseloomuga, et moodustavad nii-öelda loomuliku filtri. Sa tuled meie reisile ja kohtad inimesi, kes on väga erinevatelt elualadelt, aga on sarnaselt sinuga avatud, aktiivse eluhoiakuga ja seltskondlikud.
Kui kõik see tundub sulle sobiv, siis oled meie reisidele oodatud!