Reisijuhid

Meie meeskond ja partnerid

Meeskond koosneb meil erinevalt elualalt pärit erinevate inimestega, kelle ühiseks iseloomustjaks on ühine reisi- ja seiklushullus (seda siis äärmiselt positiivses mõttes!). Meie suurimaks sooviks on enda ümber näha veel suuremat hulka aktiivseid ja seikluslikke inimesi. Sellest me ka juhindume: plaanime ja juhtime oma reisiseiklusi selliselt, et kõik meie uued ja vanad reisisõbrad neid meist enamgi naudiksid.

Loe siit, mida igaüks ise-enda kohta on arvanud ja öelnud:

Priit Kuusk alias Wend

Jalgratta sõitu võib tõlgendada mitmeti - tüütu kohustus, sest muud võimalust edasi liikumiseks pole või fantasiline võimalus aju klaariks puhuda ning seigelda, uusi asju avastada ja liigseid kilosid kaotada. Mulle ei meeldi jalgrattaga sõita kui see muutub kohustuseks või mõõduvõtmiseks.

Loe veel

Priit Salumäe

Hawaii Expressi turundusjuht. Paris - Dakar 7000 km rattasõidu võitja, kaks korda läbinud Trondheim - Oslo 550 km non-stop sõidu. Osalenud südatalvisel Classic rataste testsõidul polaarjoonele, 2013 rattamatkal Nepalis. Korraldanud ja juhatanud kõiki Hawaii rattalaagreid 15 aastat..

Loe veel

Toomas Triisa

Mees, kes on terve oma elu mootorite keskel elanud, sõites erinevate mootorratastega viimased 28 aastat. Selle aja jooksul on läbikäidud palju erinevaid kohti siin maamunal. Lisaks sellele veab Tom täna Eesti suurimat motoklubi Redmoto, käib Dakari rallil ja kellel vaja müüb ka metsamasina...

Loe veel

Katrin Merisalu

2014 aastal suundusin oma esimesele 7-tuhandelisele, Pamiiri. Sealt edasi ronisin igal aastal mõne 7-tuhandelise mäe tippu. 2019. aastal seisin esimest korda elus 8-tuhandelise tipus Nepaalis.
Iga mäega tuleb kaasa mõni lugu. Need on lood põnevatest teekondadest ja erilistest inimestest, keda oma teel kohtan.

Loe veel

Vladislav “Vlad” Kriger

Minu sõprus AndMoments’iga algas 2014. aasta Armeenia jalgrattamatkast, mis oli TÕELINE PUHKUS. Seal oli kõike: hingematvaid loodusvaateid, kirjeldamatut ühtsustunnet loodusega, fantastilisi inimesi ja mõnusaid söögielamusi. Eriliselt väärtuslik oli näha päriselu ja -inimesi oma igapäevastes toimetustes, kaugel suurtest...

Loe veel

Fred Viidul

Nakatusin reisimise ja matkamise pisikusse 1991 aastal, kui segastele aegadele vaatamata organiseeriti keskkooliõpilastele matkareis Krimmi mägedesse. 
Peale seda ei ole ma suutnud pikka aega ilma mägimatkamata vastu pidada. Järgnevate aastate jooksul on osaletud...

Loe veel

Margus Püvi alias “MÄX”

Pole tähtis, kuhu reisid vaid oluline, mida sellel reisil koged. Elu on teekond, õnnelikud on need, kes suudavad nautida protsessi kulgu, eesmärke üle tähtsustamata. Spordimehena võin öelda, et...

Loe veel

Mart Saar

Umbes 10 aastat kandsin endaga mõtet kaasas, et tahaks minna Siberisse reisima. Tänaseks olen käinud juba mitmeid kordi Siberi ekspeditsioonidel. Ehk mis ma oskan soovitada- julgege unistada, sest unistused pruugivad täide minna!

Loe veel

Margus Mänd

Aastate jooksul on töö rahvusvahelistes ettevõtetes ning enda organiseeritud perepuhkused võimaldanud reisida maailmas. Alles esimesel Andmoments´i reisil sain aru, mida tähendab hästi organiseeritud aktiivne puhkus ning peale reisi julgesin endamisi mõelda, et see on SEE asi, mida võiks isegi ühel päeval läbi viia. Taaskord näide sellest, et soovidega tasub ettevaatlik olla – need võivad täide minna.

Loe veel

August Tillo

Arvan, et mul on elus tohutult vedanud. Mul on hullult äge pere, töö mida täiega naudin ja hobi mis pakub mulle kõikke mida elus naudin. Seiklust, väljakutseid, uusi sõpru, klaasikest veini ja võimalust REISIDA.

Loe veel

Kalle Ribelus

“Mu ema ütles alati, et elu on nagu šokolaadikarp, sa  ei tea kunagi, mida saad.” See on tsitaat “Forrest Gumpist” ehk ühest minu lemmkifilmist ja seal öeldu iseloomustab ka minu ellusuhtumist. Kus ma ka ei viibiks, igal hommikul ärkan teadmisega, et tulgu, mis  tuleb – mina olen valmis, olen elevil ja avatud kõigele,  mida elu pakub. Tõenäoliselt see ongi põhjus, miks mulle...

Loe veel

Mart Meeru

Mootorrattaga sõitmisel olen alati jälginud üht põhimõtet. Sõitmine peab pakkuma suurimat naudingut maailmas, mida kahel rattal on võimalik kogeda.

Loe veel

Leivo Sepp

Minu elufilosoofia „Elades elusamat elu“ pärineb Uku Masingult. See väljendab tabavalt mu igapäevaelu, milles puudub hall üksluisus. Astuda radadele, kus enne pole käidud, vaadates asju, mida varem pole kirjeldatud, kuulates kordumatuid helisid – need kõik on tunded ja soovid, mis tiivustavad.

Loe veel

Tanel Raud

Iseseisvalt töö- ja puhkeaja paindlik ja spontaanne kombineerimine – mis saaks parim olla? Euroopast kaugemad sihtkohad hakkasid mind tõmbama 2007 aastast, kui sai omal käel hakatud Indiat ja Nepaali avastama, mõned aastad hiljem lisandusid ka kaugemad sihtkohad Kagu-Aasias, nagu Indoneesia, Malaisia, Vietnam ja Kambodža.

Loe veel

Andrei “Grisha” Grištšenko

Loomupärane uudishimu on mind viinud erinevatesse kohtadesse. Kuid mida aeg edasi, seda suurem on soov sattuda paikadesse ja radadele, kus turisti jalg pole sattunud. Gruusias on õnneks veel piisavalt selliseid paiku oma ürgse, võrratu loodusega; megalehmakookidega külateid, tugevalt traditsioonilise toiduga, mis viib keele alla ja loomulikult vein!! ojadena!

Loe veel

Edgari Treier

Lapsena andsin sõrme rattaspordile ja nüüd olen selle sees tervenisti. Olen läbinud praktiliselt kõik võimalikud etapid – sportlane, treener, kohtunik ja korraldaja.

Loe veel

Mart Kuusk, ehk Wenna vend

2002 aastal sai Ulan-Baatarist alustatud sõpradega koos teekonda ratastel ümber maaima lootes UB-sse hiljemalt 2050 aastaks tagasi jõuda. Sündis poistebänd ratastel- "Ehh, uhhuduur", mille liige on Mart seltskonna kroonikuna.

Loe veel

Henno Puu

Liikumine, see on elu ja elu see on nagu jalgrattaga sõit, et hoida tasakaalu tuleb edasi liikuda.
Igapäevaselt hoian ennast liikumises Wallenium klaasvaheseinte projekte vedades ja hoolitsen meeskonna ühtse vaimu eest erinevate koolituste ja aktiivsete tegevustega.
Naudin looduses...

Loe veel

Risto “Ristokas” Muldme

Minu moto on alati olnud, et tööd tuleb selleks kõvasti teha, et võimalikult kvaliteetselt puhata. Olen tegutsenud 24 aastat küttevaldkonnas ja juhin Rettigi müügiesindusi Baltikumis.

Loe veel

Margus Mändmets

Oma tegeliku mina ja kutsumuse leidmine võib kesta aastaid. Enne reisikorraldusega tegelema hakkamist tegutsesin 10 aastat järgemööda ehitus- ningkinnisvara alal, juhtides rahvusvahelise ehitusfirma kohalikku filiaali. Seda kuni hetkeni, mil mõistsin ...

Loe veel

Mart Reimann

Minu joaks on matkamine väga hariv tegevus, mis samal ajal piisavalt palju huivtavaid väljakutseid pakub. Esimest korda juhtisin matka aastal 1996. Tänaseks olen reisinud ja matkanud rohkem kui 100 riigis.

Loe veel

Erki Mändmets

Arvan, et see on kuidagi Amburitele väga omane, sukelduda julgelt pea ees tundmatusse, teadmisega, et küll kuidagi ikka hakkama saab ja halvimal juhul olen kogemuse võrra targem...

Loe veel