Margus Mändmets

Oma tegeliku mina ja kutsumuse leidmine võib kesta aastaid. Enne reisikorraldusega tegelema hakkamist tegutsesin 10 aastat järgemööda ehitus- ning kinnisvara alal, juhtides rahvusvahelise ehitusfirma kohalikku filiaali. Seda kuni hetkeni, mil mõistsin, et on aeg pühenduda oma tõelisele kirele, reisimisele. Sellest pühendumusest ongi tänaseks saanud osa minu tööst. Kuigi pean tunnistama, et ots-otsaga kokku tulemiseks olen ka tänaseni kinnisvara- ja ehitussektoris tegev. Nüüd siiski ettevõtjana projektijuhtimis- ja konsultatsiooniteenuseid pakkudes (www.projectmanagement.ee).

Ma naudin „aeglast reisimist“. Väldin kiirustamist ühest sihtkohast järgmisse, eelistades mitme päeva vältel avastada küla või linna, mida pole veel kaardistatudki. Mulle meeldib kombineerida reisimist aktiivse tegevusega, eelistades mägimatkamist ning mägirattasõitu. Pole midagi rahuldustpakkuvamat, kui peale tundidepikkust rasket mäkketõusu sealt vabakäigul alla tuhiseda…

Aeg on kallis. Ma armastan aega oma kümne-aastase tütrega ja kolme-aastase pojaga veeta. Kuna mu töö on ühtlasi ka hobi, siis ülejäänud aja veedan reisides ning harrastades peamiselt mägirattasõitu, jooksu ning suusatamist.
AndMoments’is hoolitsen meie reiside turunduse ja tootearenduse (uued sihtkohad) poole eest.