Vladislav “Vlad” Kriger

Kui pean ennast kuidagi sildistama, siis minul on oluline elus palju jõuda: olla edukas tööl ja õnnelik perega, võtta aega iseendale ja leida see kirg, mis paneb unustama argimuresid ja -sagimisi.

Ehitusvaldkond, kus töötan, on lakkamatus muutumises ja pakub palju väljakutseid. Põnevust pakub ka perekond – kahe tütre kasvatamine, kellest üks on teismeline, on isa jaoks väga vastutusrikas ja huvitav ning nõuab palju paindlikkust. Intensiivse töö ja peretoimetuste tasakaaluks on minu jaoks reisimine ja rattasõit.
Rattasõidu puhul naudin ma nii piiri peal võistlemist kui ka lihtsalt kulgemist. Reisimise juures olen nn kõigesööja, kuid parim variant on, kui ühendatud saavad reis ja rattasõit.

Minu sõprus AndMoments’iga algas 2014. aasta Armeenia jalgrattamatkast, mis oli TÕELINE PUHKUS. Seal oli kõike: hingematvaid loodusvaateid, kirjeldamatut ühtsustunnet loodusega, fantastilisi inimesi ja mõnusaid söögielamusi. Eriliselt väärtuslik oli näha päriselu ja -inimesi oma igapäevastes toimetustes, kaugel suurtest linnadest, uutest autodest, mugavast elust.

Kõike seda ei ole võimalik sõnadesse panna, seda tuleb ise kogeda ja tunda.